O firmie Omnimedica

ODKRYCIA NAUKOWE DOTYCZĄCE NATURALNYCH SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH

Firma Omnimedica AG została założona w 2001 roku przez Dr. H.E. Holzgang. Jako potomek znanej środkowoszwajcarskiej dynastii farmaceutów, zainteresowanie ludźmi, ich zdrowiem i entuzjazm dla uzdrawiających sił natury ma we krwi. Ten entuzjastyczny farmaceuta, kreatywny majsterkowicz i specjalista w dziedzinie biotechnologii nigdy nie przestaje snuć nowych wizji i produktów (jego ojciec opracował słynną maść z komosy).

Jako spółka spin-off ETH Zurich, Omnimedica AG korzysta z know-how i infrastruktury jednej z najlepszych uczelni technicznych i naukowych na świecie.

Jako firma szwajcarska jesteśmy dumni z tego, że opracowaliśmy unikalną na skalę światową aktywną formułę OM24®. Skład OM24® oparty jest na naturalnych składnikach aktywnych. Ich działanie chroniące komórki, regenerujące i opóźniające starzenie się komórek zostało udowodnione w badaniach. Żaden inny aktywny preparat przeciwstarzeniowy nie był w stanie tego dokonać. Formuła została opatentowana na całym świecie.

Nasza filozofia: dążymy do najlepszej na świecie naturalnej ochrony komórek i czerpiemy inspirację z bioniki.

Nasze obszary zastosowań w zakresie ochrony, regeneracji, poprawy witalności i wydajności komórek sięgają od kliniczno-terapeutycznych produktów kosmetycznych, poprzez suplementy diety i produkty fitness, aż po produkty lifestyle i wellness.

Dla nas etyczne i zorientowane na konsumenta podejście jest naszym priorytetem: np. badania bez testów na zwierzętach, produkty bez glutenu i laktozy, koszerny i halal proces produkcji, uczciwe warunki produkcji, produkcja w Szwajcarii.

Nasza firma posiada certyfikat Swissmedic GMP oraz własne, sprawnie działające laboratorium.